Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 333

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Praca w Policji »

  Do pracy w Policji może zgłosić się każdy, bez względu na wiek. Istotne jest jednak pamiętanie, że praca ta wymaga sporego wysiłku fizycznego oraz psychicznego, dlatego należy zastanowić się czy nasz wiek pozwoli nam na odpowiednie oraz niezbyt obciążające wykonywanie obowiązków związanych z pracą w Policji. Jeśli chodzi o wzrost to tu jednak trzeba spełnić pełne wymogi, by móc zostać przyjętym do pracy w Policji. Kobiety muszą mieć co najmniej 160 cm wzrostu, mężczyźni 165 cm. Dodatkowo każdy kandydat otrzymuje 1 punkt za powyżej 175 cm wzrostu.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe z angielskiego »

  Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym świadczeniem usług
  zapewniamy realizację usługi w terminie, najwyższą jakość merytoryczną oraz całkowitą poufność powierzonych nam materiałów. W przypadku tłumaczeń tekstów przeznaczonych do druku gwarantujemy jeszcze korektę dokonywaną przez osobę posługującą się danym językiem na co dzień.
  Poza wykonywaniem tłumaczeń pisemnych świadczymy również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych (konsekutywnych i symultanicznych).

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Na naszej stronie znajduje się skarbnica informacji, niezbędnych każdemu tegorocznemu maturzyście. Znajdują się tu opracowania epok literackich, ponad 100 motywów literackich, np. motyw apokalipsy, motyw matki, motyw wędrówek, motyw zła itp. Z pewnością ucieszyłoby Cię, gdybyś zdał prezentację maturalną z polaka na ocenę bardzo dobrą. Serwis epoki-literackie.pl mógłby Ci to ułatwić. Jeśli zechcesz, to już teraz możesz kupić stworzony indywidualnie dla Ciebie wzorzec prezentacji maturalnej na dowolny temat pisany przez polonistę. Zaufaj doświadczeniu pedagoga i zalicz maturę bez nerwów. Za prezentacje maturalne, które u nas zamówisz nie zapłacisz dużo, gdyż gwarantujemy konkurencyjne stawki, które rozpoczynają się już od 129zł za tekst pracy, plan oraz bibliografię. Każdy tekst cechuje interesujący język i nietuzinkowe podejście do pracy. Serdecznie zapraszamy przyszłych maturzystów, którzy chcą otrzymać wzór prezentacji maturalnej z polaka, dzięki czemu matura na pewno zostanie zdana z oceną bardzo dobrą.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm »

  Jeśli masz swoją firmę, to obowiązkowo musisz ocenić co grupa Vteam ma do zaproponowania. Realizujemy szczegółowe eventy tematyczne i specjalistyczne. Współpracujemy z potężną liczbą moteli na terenie całej Polski, co umożliwiło nam także zaplanować imprezy firmowe, które znacząco podwyższą efektywność pracy firmy i formę Twoich usług lub produktów. Kolosalna ilość renomowanych firm skorzystała z naszych usług, a stopniowo rosnąca liczba odbiorców pokazuje, że imprezy dla firm, szkolenia czy różnego rodzaju eventy stają się bardzo popularne w kraju. Zobacz na serwis www.Vteam.pl i już dzisiaj podejmij decyzję, która bardzo podniesie widoczność Twojej marki i pomoże Ci uruchomić skrzydła działalności.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Łatwo nauczysz się języka angielskiego jeśli skorzystasz z kursów w szkole Anglonauka Angielski Szczecin. Na stronie firmowej znajduje się oferta kursów prowadzonych tylko w systemie indywidualnym. Szkoła językowa Szczecin uczy metodą umożliwiającą efektywną naukę języka mówionego. Lekcje można rozpocząć w dowolnym czasie. Anglonauka Angielski Szczecin zatrudnia tylko profesjonalnych lektorów.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe »

  Nasza szkoła językowa dla dzieci pozwala najmłodszym zapoznać się z językiem, jego słownictwem i wymową w przyjemnej atmosferze podczas wielu gir i zabaw organizowanych przez naszych lektorów.
  Oferujemy kursy językowe dla każdego, nauczymy każdego w każdym wieku. Szkolimy firmy i osoby indywidualne. Oferujemy niskie ceny i profesjonalną kadrę dydaktyczną. Z Nami poznasz język szybko i przyjemnie.
  Nasz szkoła językowa szczyci się tym że zajęcia u nas odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze, pozbawionej stresu i są prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów. Podczas lekcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w nauczaniu języków obcych (interaktywna tablica multimedialna)
  Ciągle rozbudowywana oferta naszej szkoły pozwala zaproponować naszym uczniom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauki na odległość. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza jest placówką nowoczesną z najnowszymi programami i sposobami nauczania.
  Miarą naszego sukcesu są wyniki i satysfakcja naszych uczniów, których liczba stale rośnie. Tak popularny teraz język angielski dla dzieci jest w przystępnej cenie dla każdego potencjalnego ucznia.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje specjalistyczne tudzież skuteczne szkolenia BHP dla dowolnych grup zawodowych. Funkcjonujemy już 20 lat, tym samym doświadczenie, jakie otrzymaliśmy pozwala nam na przeprowadzanie szkoleń na naprawdę stosownym poziomie podnosząc przy tym kwalifikacje szkolonych pracowników. Zapraszamy już w tej chwili do odwiedzenia opisywanej witryny oraz zobaczenia, kiedy i gdzie organizowane będą zbliżające szkolenia BHP.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia miękkie »

  TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i planowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąfirmy są kursy menedżerskie, handlowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Główną zaletą organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąfirmy są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą organizacji jest fachowa kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto organizacja dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to instytucja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąorganizacji są szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na codzienną praktykę firmową.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • kurs kadry i płace Wrocław »

  Z jakiego powodu nasze kursy? Zapewniamy darmowe, miesięczne konsultacje po uwieńczeniu kursu z kierunku programu szkolenia.Warsztaty prowadzony jest przez głównych księgowych, pracujących w zawodzie co najmniej od 20 lat. Dysponujemy salę szkoleniową, zaopatrzoną w innowacyjny sprzęt dydaktyczny. Każdy kursant pracuje osobiście. Najważniejsza jest praktyka – połowa okresu trwania kursu to zajęcia polegające na pracy z programem kadrowo-płacowym R2Płatnik oraz programem Płatnik stosowanym do rozliczeń z ZUS. Teoria : podstawowe zagadnienia z zakresu prawa pracy,przepisy wstępne Kodeksu Pracy, – podstawowe przepisy prawa pracy, – równe traktowanie w zatrudnieniu, – nadzór i kontrola przestrzegania prawa pracy, – stosunek pracy-akta osobowe, – stosunek pracy-umowa o pracę, – dokumenty związane z zatrudnieniem pracownika, – prowadzenie akt osobowych pracownika, PRAKTYKA Program R2, PRAKTYKA Program R2Płatnik: – założenie firmy, omówienie wstępne programu – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę wspólnie – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę samodzielnie – Ćwiczenia z zakresu przeliczania płacy brutto na netto – wprowadzanie nowych pracowników z uwzględnieniem wystawionych świadectw pracy, – sporządzenie listy płac dla pracowników,

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W TRANSPORCIE DROGOWYM

  Zapraszam na kurs lub udostępnię Certyfikat na przewóz osób.

  Cel szkolenia: przygotowanie do egzaminu państwowego na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Osób / Rzeczy

  Zakres: wybrane zagadnienia prawa cywilnego, handlowego, finansowego, prawa pracy, organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem transportowym, dopuszczenie do zawodu przewoźnika, bezpieczeństwo ruchu drogowego, zadania problemowe z zakresu przewozu osób oraz rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy (3 soboty, 3 niedziele) w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne

  Miejsce: Katowice, al. Korfantego

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »