Angielski Online

Reklama Google


Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 348

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Multiselect »

  Testy multiselct można zakupić u nas. Jak to zrobić? To naprawdę bardzo proste. Wchodzisz na naszą stronę internetową i zaznajamiasz się z tym, co jest tam napisane. Jeśli warunki Ci się podobają to kupujesz gotowe testy multiselect. Nie ma prostszej metody na zakup gotowych testów. Mało tego nasze testy multiselect są całkowicie bezpieczne i legalne. Nikt nie daje takich możliwości jak nasza strona. Trzeba to po prostu samemu sprawdzić wybierając naszą stronę. Wszystkie komentarze na temat naszych testów do policji można również przeczytać na stronie internetowej. To dowód na to, że sprzedajemy tylko najlepsze testy multiselect, jakie są dostępne.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Łatwo nauczysz się języka angielskiego jeśli skorzystasz z kursów w szkole Anglonauka Angielski Szczecin. Na stronie firmowej znajduje się oferta kursów prowadzonych tylko w systemie indywidualnym. Szkoła językowa Szczecin uczy metodą umożliwiającą efektywną naukę języka mówionego. Lekcje można rozpocząć w dowolnym czasie. Anglonauka Angielski Szczecin zatrudnia tylko profesjonalnych lektorów.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na wózki widłowe »

  Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od roku 1997. Almat prowadzi szkolenia na operatora wózków jezdniowych akumulatorowych i spalinowych. Wydawane przez Almat uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane na obszarze krajów Uni Europejskiej. Oprócz tego organizujemy kursy na suwnice, wciągarki, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i HDS'y oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • epodryw »

  Duża liczba mężczyzn potrzebuje nieustannie instrukcji na skuteczny podryw. Materia ta nie jest tak uciążliwa jakobyzdoła się ogólowi uważać. Całokształt bazuje bowiem, na znajomości kilku naprawdę kardynalnych sztuk. Z tego miejsca chciałbym polecić ci lekcje, które takie materie jak uwodzenie pozwala dostroić do doskonałości. Pewna dawka wiedzy i praktyki sprawi, że w najbliższym czasie staniecie się mistrzami w domenie romansowania. Jedynie co musicie zdziałać to przyjść i posłuchać eksperta kontaktów z dziewczynami i zdać się na jego umiejętności. Bo tak już jest i ludzie n tym bardzo korzystnie wychodzą.

  Data dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia miękkie »

  TALENT Management jest to firma rozwojowa zajmująca się organizacją i planowaniem szkoleń zamkniętych. Domenąfirmy są kursy menedżerskie, handlowe, miękkie oraz kursy dla administracji. Główną zaletą organizacji jest wykwalifikowana kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji kursów, co przekłada się na coraz lepsze rezultaty biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo dąży do tego, aby jak najlepiej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na zwykłą praktykę firmową. TALENT Management jest to organizacja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąfirmy są kursy dla menedżerów, sprzedażowe, miękkie oraz szkolenia dla administracji. Główną zaletą organizacji jest fachowa kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów przedsiębiorstwa jest nowatorskie podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto organizacja dąży do tego, aby jak najskuteczniej przełożyćwiedzę z sali szkoleniowej na normalną praktykę firmową. TALENT Management jest to instytucja rozwojowa zajmująca się organizacją i projektowaniem szkoleń zamkniętych. Branżąorganizacji są szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, interpersonalne oraz kursy dla administracji. Mocną stroną firmy jest kompetentna kadra trenerów, posiadająca duże doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Jednym z ważniejszych atrybutów firmy jest nowatorskie podejście do organizacji szkoleń, co przekłada się na coraz lepsze wyniki biznesowe. Ponadto przedsiębiorstwo stara się, aby jak najlepiej przełożyćdoświadczenie z auli szkoleniowej na codzienną praktykę firmową.

  Data dodania: 16 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • wellavil.pl - konferencje »

  Chcemy państwu zaoferować perfekcyjne miejsce na spędzenie swojego urlopu. Jedną z sposobności jakie państwo macie są wakacje na mazurach. Dzięki naszej ofercie niewątpliwie będą wszyscy zadowoleni. Według mojej opinii nie trzeba na wczasach oszczędzać ponieważ w ten sposób możecie państwo wydać pieniądze i otrzymać usługę, z której będziecie Wy niezadowoleni. Urlopy są zbyt krótkie by oszczędzać na nich ponieważ o ile chcemy odpocząć to musimy posiadać do tego dobre okoliczności. W końcu w ciągu roku na wakacje mamy z tydzień maksymalnie dwa. I jeśli niestety zmarnujemy ten czas to nasz urlop będzie niewykorzystany a my zamiast odpocząć będziemy mieli poczucie zmarnowanej kasy. W związku z tym zapraszamy goraco do wyboru naszych domków a z pewnością otrzymają państwo perfekcyjne miejsce żeby spędzić spersonalizowane wakacje.

  Data dodania: 24 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • www.inesshotel.pl - hotele »

  Nasz Hotel Łódź oferuje Państwu profesjonalne i nadzwyczaj komfortowe sale szkoleniowe łodź. Jedynie u nas odnajdą Państwo to, czego bezsprzecznie aktualnie będą Państwo potrzebowali. Prowadzone przez nas Łódź Hotele już od nadzwyczaj długiego czasu cieszą się znaczną popularnością, ponieważ zawsze dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Do tej pory z naszej bogatej i niezwykle przestronnej oferty skorzystało dużo znanych, mniejszych a także większych firm. Cieszymy się doskonałą popularnością na rynku, jesteśmy świetnie wyposażeni, co więcej posiadamy niezwykle atrakcyjne ceny. Nasza obsługa również jest niesłychanie kompetentna, w związku z tym ochoczo służymy Państwu każdą pomocą. Serdecznie zapraszamy do poznania się z całą naszą obszerną ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 26 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • kurs kadry i płace Wrocław »

  Z jakiego powodu nasze kursy? Zapewniamy darmowe, miesięczne konsultacje po uwieńczeniu kursu z kierunku programu szkolenia.Warsztaty prowadzony jest przez głównych księgowych, pracujących w zawodzie co najmniej od 20 lat. Dysponujemy salę szkoleniową, zaopatrzoną w innowacyjny sprzęt dydaktyczny. Każdy kursant pracuje osobiście. Najważniejsza jest praktyka – połowa okresu trwania kursu to zajęcia polegające na pracy z programem kadrowo-płacowym R2Płatnik oraz programem Płatnik stosowanym do rozliczeń z ZUS. Teoria : podstawowe zagadnienia z zakresu prawa pracy,przepisy wstępne Kodeksu Pracy, – podstawowe przepisy prawa pracy, – równe traktowanie w zatrudnieniu, – nadzór i kontrola przestrzegania prawa pracy, – stosunek pracy-akta osobowe, – stosunek pracy-umowa o pracę, – dokumenty związane z zatrudnieniem pracownika, – prowadzenie akt osobowych pracownika, PRAKTYKA Program R2, PRAKTYKA Program R2Płatnik: – założenie firmy, omówienie wstępne programu – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę wspólnie – zatrudnienie 2 osób na umowę o pracę samodzielnie – Ćwiczenia z zakresu przeliczania płacy brutto na netto – wprowadzanie nowych pracowników z uwzględnieniem wystawionych świadectw pracy, – sporządzenie listy płac dla pracowników,

  Data dodania: 18 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • szkoły policealne Rzeszów »

  Chcesz przyswoić sobie zawód, chociaż nie masz w tej chwili szesnastu lat, a względnie więcej? Idealna dla ciebie będzie Niepubliczna Szkoła Biznesu. Oferuje jej osoba kolejka kierunków, na które raz chciałeś się wybrać, ale zrezygnowałeś. Po za tym wychowanie odbywa się w weekendy, w takim razie osoby pracujące mogą skorzystać z tej propozycji. Dogodna lokalizacja naszej szkoły ułatwia dojechanie do niej. Tak naprawdę to nie miejsce decyduje o tym, że jesteśmy atrakcyjną ofertą dla chcących się dokształcić pełnoletnich, ale dobre oprzyrządowanie pomieszczeń, w których odbywają się praktyki zawodowe. Ucząc się w tej szkole, można również pretendować o rozmaite formy stypendium, oraz pomocy społecznej. Za dobre wyniki otrzymuje się nagrody. Dodatkowym plusem jest kooperacja naszej zawodówki z pracodawcami, co ułatwia otrzymanie stałej posady potem. Więcej dowiesz się o nas na stronie nsb.com.pl.

  Data dodania: 19 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • MS Excel - Network Masters »

  Szkolenia w Network Masters obejmują pracę z programem Ms Excel i przeznaczone jest dla każdego, kto do tej pory nie miał kontaktu z arkuszami kalkulacyjnymi lub kontakt ten był ale chcę nauczyć się czegoś więcej. Uczestnik przystępujący do takiego kursu powinien znać podstawy pracy z komputerem. W trakcie szkolenia dowiesz się do czego służy, i może służyć program MS Excel. Każdy uczestnik nauczy się takich funkcji jak SUMA, ŚREDNIA, MIN, MAX, SZUKAJ i wiele innych. Kursy zawierają wprowadzenie teoretyczne, zostają one poparte przykładami, dzięki czemu przekazywana wiedza nie tylko się utrwali, ale także będzie mogła zostać wprowadzona w codziennej pracy z oprogramowaniem.

  Uczestnicy będą pracować na komputerze wyposażonym w aplikacje MS Office 2003, 2007, 2010, 2013 lub 2016.

  Data dodania: 30 06 2017 · szczegóły wpisu »