Angielski Online

Reklama Google


Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe Firma świadczące usługi z zakresu marketingu internetowego: reklama Google AdWords, SEO i pozycjonowanie stron, działania ePR i Social Media, tworzenie stron WWW. Ponadto zajmuje się organizacją szkoleń komputerowych, prawnych i marketingowych. Konkurencyjne ceny, skuteczne działania, wysoka efektywność.

Szczegóły strony www.edukey.pl:

Podlinkuj stronę www.edukey.pl:

Edukey - efektywny eMarkting i szkolenia komputerowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 363

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy certyfikat księgowy »

  Twoją wymarzoną pracą jest praca samodzielnego księgowego? Chcesz odpowiadać za finanse wielu firm, ponieważ od zawsze cyfry były Twoją pasją? Z pewnością certyfikat na księgowego to dokument w sam raz dla Ciebie. Jak dobrze przygotować się do egzaminu, jak badać poziom merytoryczny oraz ustalać proces nauczania dowiesz się dzięki naszej stronie certyfikat-ksiegowy.pl. Jesteśmy jednym z największych serwisów, w którym znajdziesz pytania do testów na księgowego, wraz z poprawnymi odpowiedziami. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę certyfikat-ksiegowy.pl, razem z nami, zdobędziesz wymarzone kwalifikacje.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dla zdrowia - Tai Chi w Krakowie »

  Zapraszamy na kursy Tai Chi w Krakowie i Nowej Hucie. Tai Chi to stara chińska sztuka walki, która w ostatnim czasie zyskuje sobie dużą popularność głównie za sprawą korzyści zdrowotnych jakie zapewnia regularny trening.
  Styl, którego nauczamy w szkole Tai Chi Kraków i Nowa Huta i nazywa się Yang Tai Chi od nazwiska jego twórcy Yang Luchana. Styl ten cechuje się długimi, spokojnymi ruchami robionymi w synchronizacji z oddechem i spokojnym umysłem. Trening ten jest kojący dla ciała i umysłu. Między innymi dlatego styl ten jest najchętniej trenowanym i zapewniającym najwięcej korzyści zdrowotnych stylem Tai Chi.
  Sekwencja solo jest tylko jedną cząstką treningu szkoły Tai Chi Kraków. Oprócz sekwencji studenci trenują Chi Kung, pchające dłonie, zastosowania do samoobrony oraz broni Tai Chi, takich jak miecz, szabla, kij.
  Zapraszamy również do powiązanego sklepu internetowego, gdzie można zaopatrzyć się w książki Tai Chi oraz DVD Chi Kung.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN »

  Ciężko dziś osiągać spółkom dobre wyniki bez stosownych inwestycji w kadry. Sporo się zmieniło na wolnym rynku po zmierzchu komunizmu. Szkolenia pracowników są czymś obowiązkowym, o czym chlebodawcy dobrze wiedzą. Okazuje się, że tego typu lokata umie błyskawicznie się zwrócić w postaci o wiele lepszych rezultatów osiąganych przez wybranych członków załogi. Warto z pewnością skorzystać ze sprawdzonych wyjść i pozwolić zająć się wszystkim ekspertom takim jak na przykład firma AVENHANSEN, która z powodzeniem od paru lat organizuje m. in. szkolenia administracji. Dawni współpracownicy tej firmy harmonijnie potwierdzają, że mieli w tym przypadku do czynienia z przemiłą, a jednocześnie nadzwyczaj wprawną obsługą. W witrynie internetowej szkolenia.avenhansen.pl można dostrzec oferowany przez nich zupełny katalog szkoleń.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum biznesu »

  Jeżeli szukasz miejsca na przeprowadzenie spotkania to nasza oferta jest zdecydowanie dla Twoich potrzeb. Nasze centrum konferencyjne ma 11 sal pod konferencje do wynajęcia. W zależności od zapotrzebowania wielkość auli można swobodnie dopasować. Wszystkie sale zaopatrzone są w nowoczesny sprzęt. Pozwoli to każdemu na zrealizowanie profesjonalnego wykładu. Nasze aule mają klimatyzację oraz nowoczesny sposób oświetlenia. Dla zainteresowanych proponujemy dodatkowo coworking. W naszym kompleksie konferencyjnym nadzwyczaj często wykonywane są kursy z wielu specjalizacji. Warszawa to miasto, które niejednokrotnie wybierają do szkoleń firmy z całej Polski. Miej na uwadze, że gwarantujemy znakomite sale za rozsądną kwotę. Sporo agencji skorzystało z naszej propozycji więc przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 04 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Warszawa »

  Dzięki naszej propozycji nie powinieneś się już dłużej rozmyślać gdzie odszukać dobre lokum do otwarcia swojego gabinetu. Nasze lokale mieszczą się w atrakcyjnej lokalizacji wskutek tego Twoja firma zdecydowanie wiele na tym zyska. W całym biurowcu mieści się wiele sal o rozmaitych powierzchniach. Niezależnie od swoich potrzeb każdy ma możliwość wybrać format pomieszczenia jaki odpowiada profilowi działalności firmy. W naszym budynku działa również fachowe centrum konferencyjne, w którym odnaleźć można odpowiednio wyposażone sale szkoleniowe. Nie należy zatem wyszukiwać innych lokali, by wykonać fachowe warsztaty dla swoich pracobiorców. Dla chętnych oferujemy dodatkowo powierzchnie użytkowe, które rewelacyjnie nadają się jako np. punkty prasowe. Nasze centrum to świetne miejsce na otworzenie swojego upragnionego lokalu.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • GoForward »

  Marka GoForward powstała w roku 2015. Zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń, warsztatami, wynajem sal szkoleniowych, wynajem sal konferencyjnych. GoForward ma w swojej ofercie zarówno szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i szkolenia dla osób prywatnych/indywidualnych. Szkolenia miękkie oferowane przez GoForward dotyczą tematów takich jak:
  1. Relacje w biznesie – warsztaty odnoszą się do budowania zrównoważonych relacji w relacjach w organizacji lub przedsiębiorstwie.
  2. Frame work podejmowania trudnych decyzji – warsztat rozwija kompetencję podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Wspomaga poszukiwanie kreatywnych rozwiązań sytuacji problemowych.
  3. Work life balance – warsztat poświęcony sztuce wyznaczania granic między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganiem wewnętrznej harmonii.
  4. Rekrutacja – na warsztacie będzie przekazywana praktyczna wiedza dotycząca skutecznej oraz efektywnej rekrutacji pracowników w małych oraz średnich przedsiębiorstwach.
  5. Zarządzanie czasem – na warsztacie uczestnicy poznają narzędzia efektywnego zaradzania czasem zarówno podczas wypełniania obowiązków w pracy jak i w życiu prywatnym.
  6. Zarządzanie zadaniami – warsztat poświęcony narzędziom wykorzystywanym do efektywnego zarządzania zadaniami.
  7. Efektywny team working – na warsztacie uczestnicy poznają techniki efektywnej komunikacji interpersonalnej.
  8. Budowanie marki – dzięki warsztatowi uczestnicy poznają proste a zarazem efektywne techniki budowy wizerunku własnej marki na rynku.
  9. Modele biznesowe – na warsztacie uczestnicy poznają techniki w jaki sposób opracować/poznać zasoby swojego przedsiębiorstwa oraz jak tworzyć/opracowywać segmenty klientów

  Więcej informacji znajdziesz na stronie goforward.pl

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • MS Excel - Network Masters »

  Szkolenia w Network Masters obejmują pracę z programem Ms Excel i przeznaczone jest dla każdego, kto do tej pory nie miał kontaktu z arkuszami kalkulacyjnymi lub kontakt ten był ale chcę nauczyć się czegoś więcej. Uczestnik przystępujący do takiego kursu powinien znać podstawy pracy z komputerem. W trakcie szkolenia dowiesz się do czego służy, i może służyć program MS Excel. Każdy uczestnik nauczy się takich funkcji jak SUMA, ŚREDNIA, MIN, MAX, SZUKAJ i wiele innych. Kursy zawierają wprowadzenie teoretyczne, zostają one poparte przykładami, dzięki czemu przekazywana wiedza nie tylko się utrwali, ale także będzie mogła zostać wprowadzona w codziennej pracy z oprogramowaniem.

  Uczestnicy będą pracować na komputerze wyposażonym w aplikacje MS Office 2003, 2007, 2010, 2013 lub 2016.

  Data dodania: 30 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Katowice »

  CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W TRANSPORCIE DROGOWYM

  Zapraszam na kurs lub udostępnię Certyfikat na przewóz osób.

  Cel szkolenia: przygotowanie do egzaminu państwowego na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Osób / Rzeczy

  Zakres: wybrane zagadnienia prawa cywilnego, handlowego, finansowego, prawa pracy, organizacji i zarządzania przedsiębiorstwem transportowym, dopuszczenie do zawodu przewoźnika, bezpieczeństwo ruchu drogowego, zadania problemowe z zakresu przewozu osób oraz rzeczy

  W cenie kursu: podręcznik, materiały w wersji elektronicznej oraz dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych (platforma e-learningowa)

  Czas trwania szkolenia: 3 weekendy (3 soboty, 3 niedziele) w godz. 8. 00 – 16. 00

  Forma zajęć: wykład, dyskusja, zajęcia praktyczne

  Miejsce: Katowice, al. Korfantego

  Data dodania: 10 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • angielski Wrocław »

  Queen's School of English to szkoła językowa, która może zapewnić wszystkim zainteresowanym odpowiedni poziom nauki. To bardzo istotne, nie od dziś wiadomo, że angielszczyzna może się przydać rzeczywiście na każdym kroku. Powinno się od razu zaznaczyć, że zapewniamy Państwu angielski Wrocław. Jednakże, mamy nadzieję, że z naszej propozycji skorzystają mieszkańcy sporej ilości polskich miast. Jak wiadomo mamy świadomość, że konieczne jest szkolenie na różnym poziomie zaawansowania a oprócz tego My takie zróżnicowanie naturalnie zapewniamy. Finalnie szkoła językowa ma jak najlepiej służyć wszystkim zainteresowanym. Skoro już mówimy o jak najlepszej pomocy to koniecznie trzeba poinformować, że charakteryzuje nas indywidualne podejście do wszystkich kursantów. Nie ma możliwości, tak aby ktoś był u nas bezimienny.

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Racing Driver Program »

  Wyścigi gokartów dla dzieci to to, czym szkoła gokartowa zajmuje się od dłuższego czasu. Fundacja Racing Driver Program podsuwa propozycję dla młodszych w formie dyscypliny wyjątkową rozrywkę, jaką są wyścigi gokartów dla dzieci. Ten sposób rozrywki przysporzy dzieciom bardzo dużą frajdę dawkę satysfakcji. Team jeździ na profesjonalnych gokartach, żeby potem móc rywalizować na zawodach różnego typu zawodach. Fundacja wspiera młodych amatorów sportu. Możliwość samorozwoju oraz masa zadowolenia przyniesie multum ekscytacji. Propozycja jest dopasowana do różnorodnych grup wiekowych dzieci. Poza organizowaniem eventu, którym są wyścigi gokartów dla dzieci, firma zajmuje się nauczaniem w zakresie prowadzenia gokartów. Szkoła oferuje korzystanie z najlepszego toru wyścigowego gwarantującego bezpieczeństwo.

  Data dodania: 12 11 2019 · szczegóły wpisu »