Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Adwokat Nowy Tomyśl »

  Tymczasem stale z pomocy adwokata korzysta niespełna 19% obywateli RP. Często do kancelarii adwokackiej trafiają zbyt późno, kiedy sprawa jest zaawansowana i zakres możliwej pomocy prawnej jest już niewielki. Do podstawowych przyczyn takiego stanu rzeczy należy niska świadomość prawna, a także mit o bardzo wysokich cenach usług prawnych. Poziom i koszty obsługi prawnej skutecznie burzą ten mit, zwłaszcza w zestawieniu z korzyściami jakie daje zapewnienie sobie poczucia bezpieczeństwa prawnego. Dlatego w sytuacjach problematycznych właściwe wydaje się powierzenie prowadzenia spraw profesjonalnym prawnikom lub uzyskanie koniecznej wiedzy choćby korzystając z porad prawnych. Adwokat Nowy Tomyśl świadczy pełen zakres usług prawnych, w tym także reprezentuje klientów w sądach.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn »

  Adwokat Olsztyn.Różnica między prawnikiem a adwokatem jest znikoma, w praktyce żadna. Okazuje się, że kobiety i mężczyźni szukający doradztwa w zakresie prawa - różnego - pracy, konsumenta, rodzinnego, komunikacyjnego i innych - wszyscy poszukujący porady prawnej zazwyczaj poszukują nazwy adwokat Olsztyn - czy także wpisują w globalnej sieci Internet - prawnik olsztyn. Pod względem nazewnictwa, prawnik nie różni się niczym od adwokata, a ten z kolei od radcy prawnego. Warto by uświadomić konsumentom, że prawnik czy adwokat taki sam jest z radcą z obszaru podatków.Kancelaria Radców Prawnych to instytucja stworzona dla społeczeństwa -naszą zasadą jest profesjonalne doradztwo po to, by mogło żyć się lepiej w naszym Państwie.Adwokat Olsztyn.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik online »

  Porady prawne przez Internet to serwis dla wszystkich - Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców - ceniących sobie czas, pieniądze i wygodę. W dobie Internetu możesz załatwić w sposób błyskawiczny i profesjonalny wiele spraw prawnych nie wychodząc z pracy, czy z domu. Serwis KANCELARIA24 - porady prawne online - prowadzi również obsługę prawną firm, reprezentuje Klienta, prowadzi korespondencję w imieniu Klienta, sporządza porady prawne, pisma procesowe, opiniuje umowy itd. Aby zapoznać się z szczegółowym zakresem usług zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu czynnego dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Knieć & Knieć Kancelaria adwokacka Lublin »

  Kancelaria adwokacka Knieć & Knieć jest ukierunkowana na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej na rzecz przedsiębiorców, instytucji i osób fizycznych. Tworzą ją adwokat Anna Wypych Knieć oraz adwokat Jarosław Knieć we współpracy z innymi prawnikami w tym radcami prawnymi i aplikantami. Kancelaria posiada stałe oddziały w Lublinie i w Warszawie, obsługuje jednakże Klientów z całego kraju.Kancelaria na stałe współpracuje z notariuszem, rzecznikiem patentowym i wykwalifikowanymi rzeczoznawcami majątkowymi.Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby fizyczne.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Przy przeróżnych życiowych sytuacjach coraz częściej zdarza się nam korzystać z porady adwokata. W aktualnym zagmatwanym świecie, zwrócenie się do radcy prawnego jest bardzo dobrym posunięciem, albowiem taka zorientowana osoba jest w stanie idealnie dowodzić naszą sprawą jak i może udzielić nam wyjątkowo skutecznych wskazówek prawnych. Nasza kancelaria prawnicza doradza każdemu, kto chce takiej pomocy prawnej. Świadczymy również prawną obsługę przedsiębiorstw, w bardzo rzetelny sposób prowadzimy wszystkie sprawy. Mamy bardzo duże doświadczenie, co pozwala nam prowadzić sprawy na wysokim poziomie i z dobrym skutkiem. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się na publikacjami naszych adwokatów, którzy niejednokrotnie udzielają się i wypowiadają na łamach prasy. Wybór odpowiedniego adwokata to zawsze trudna sprawa dlatego warto bliżej się zapoznać.

  Data dodania: 03 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Zdecydowana większość z nas w swoim życiu spotyka się z sytuacjami, w których niezbędne okazać mogą się fachowe porady prawne. Właśnie w tych momentach powinno skontaktować się z naszą kancelarią prawną obsługiwaną przez najlepszych adwokatów w Krakowie. Pomoc prawna oferowana przez naszych pracowników dotyczy każdej dziedziny prawa, a także procesu odzyskiwania odszkodowań.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Jeśli poszukujecie Państwo treści na temat usług prawniczych i kancelarii adwokackich to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. To w zasadzie pewne, że właściwie każdy od czasu do czasu będzie potrzebował specjalistycznej pomocy jakiegoś fachowca ale nie każdy wie, gdzie się po tę poradę zgłosić. Dzięki naszej stronie możecie Państwo uzyskać wstępną poradę, dzięki której będziecie wiedzieli gdzie wybrać się po szczegółowe informacje, czy wybrać adwokata czy przykładowo komornika. W dodatku znajdziecie u nas bazę najlepszych kancelarii w kraju, ranking adwokatów czy opinie osób, które uprzednio korzystały z ich usług. Warto zatem odwiedzić naszą stronę by przeczytać wiele przydatnych informacji. Dzięki naszej stronie nie będziecie musieli błądzić po internecie by znaleźć potrzebne informacje gdyż wszelkie porady i wskazówki możecie znaleźć na naszym forum.

  Data dodania: 21 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mokotów »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół świetnych ekspertów z wybranych obszarów prawa. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom samorządowym i osobom fizycznym. Długoletnie doświadczenie, szerokie spektrum oferowanych świadczeń oraz wyjątkowe podejście do oczekiwań oraz potrzeb każdego Interesanta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z kancelarii Kamiński & Gawłowska zajmują się takimi dziedzinami prawa jak na przykład: prawo karne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo medyczne i prawo spadkowe. Specjaliści z Kancelarii Kamiński & Gawłowska szczycą się stworzonym szeregiem propozycji praktycznych i skutecznych, gwarantując obsługę prawną na wysokim poziomie. Aby nawiązać kontakt, wystarczy wstukać w google poniższe słowa kluczowe: adwokat grójec, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hofman »

  Ukształtowana przez wypróbowanego adwokata Piotra Hofmana kancelaria prawnicza z miasta stołecznego chce zachęcić wszelkie firmy do przydatnej współpracy z nami. Nasza przetestowana prawnicza kancelaria obsługuje wszelakich klientów osobistych jak i wszelkie firmy. Biuro prawnicze ?Hofman i Wspólnicy? zatrudnia u siebie jedynie wielce doświadczonych i pomysłowych mecenasów, którzy bardzo chętnie dopomogą Tobie w każdej sprawie sądowej. Zatrudnieni w naszej firmie juryści sprawnie udzielają porad menedżerom tudzież zatrudniającym ich korporacjom, w rozprawach sądowych, zarówno karnych a także cywilnych. Gremium adwokackie stołecznego biura prawnego Hoffmann i Wspólnicy jest złożone z prawników, którzy to wykazują znaczną ciekawość jurydyczną i wytrwale podchodzą z wielkim wigorem do pełnionej pracy.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Wrocław »

  Zorientowana na obsługę osób prywatnych oraz przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i konkretnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych aktów prawnych. Prawnik zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w zakresie formalności, dokumentów i przepisów oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Szybkość działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste oddanie rozpatrywanej sprawie. Kompleksowa obsługa prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »