Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Fotograf ślubny':

« poprzednia strona · 2
 • fotografia ślubna Kielce »

  NASDWOJE ? to przedsięwzięcie dwojga młodych fotografów. Przedmiotem ich działań jest ogólnie pojęta fotografia rodzinna. Najczęściej przewijający się temat to jednak zdjęcia ślubne. Pełen energii reportaż nastawiony na uchwycenie wielkich emocji, ważnych momentów, wymownych gestów, czułych spojrzeń...i nadziei. Praca w zespole pozwala im na bardziej różnorodne i bogatsze uchwycenie atmosfery i magii dnia ślubu. Kobieca wrażliwość i męski minimalizm uzupełniają się, aby historia opowiedziana fotografiami dawała prosty, czytelny i nacechowany silnymi emocjami przekaz. Nasdwoje to doświadczenie, odpowiedzialność, fachowy sprzęt a przede wszystkim wielkie zamiłowanie do opowiadania ludzkich historii. Fotografia ślubna Kielce ? zapraszamy do obejrzenia portfolio fotograficznego.

  Data dodania: 21 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotograf wodzisław »

  Fotografia Ślubna Wodzisław jest moim upodobaniem od wieków, a także zawodem już od wielu lat. W owym czasie zdobyłem wprawę w pracy nawet w kłopotliwych momentach, nauczyłem się wykonywać naprawdę wybitnie niepowtarzalne fotografie nawet w bardzo niedoświetlonych kościołach oraz salach ślubnych. Posiadam nie tylko informacje techniczne na temat tego jak należycie zrobić fotkę w każdych warunkach, lecz też dar uprzedzania różnych sytuacji. To dzięki niej wykonuję zdjęcia pełne energii, entuzjazmu, uśmiechu, a również łagodnego smutku i ekscytacji. Kłopotu nie stanowi także zrobienie fotografii w tańcu, w związku z tym dostaną Państwo fotografie ślubne wodzisław na profesjonalnym poziomie również z zabawy weselnej. Jestem z Wami do oczepin włącznie, dlatego też mam naprawdę wiele czasu na załapanie owych najlepszych ale i ciekawych wydarzeń. Kulminacją reportażu ślubnego jest plener, który wykonujemy w dniu innym aniżeli dzień ślubu. Jako fotograf ślubny wodzisław proponuję Państwu najlepszą obsługę ślubu.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Toruń »

  Prezentujemy serwis tematyczny, na jakim czytelnik oraz ewentualny klient zobaczy całą ofertę przygotowania profesjonalnych fotografii ślubnych czy okolicznościowych. Strona jest zachowana w skromnej kolorystyce, eksponuje ważne wiadomości, ofertę a także opinie od par młodych, co ułatwia wybór. Szukasz profesjonalnego fotografa na pewno siłą rzeczy natraficie na powyższy portal, zaś niskie i atrakcyjne ceny sesji sprawią, że wykorzystanie naszej oferty będzie prostsze. Zachęcamy wszystkich, którzy pragną mieć wspaniałą fotograficzną pamiątkę

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna Gdańsk »

  Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem fotografii weselnych powinieneś wiedzieć że pomoc naszej strony online z pewnością będzie dla ciebie pomocna, w szczególności jeżeli szukasz profesjonalnego fotografa. Fotograf ślubny Gdańsk faktycznie zrobi dla was takie zdjęcia jak zdjęcia ślubne Gdańsk, czy także fotografia ślubne Gdańsk. Wielu z Was z pewnością chętnie skorzysta już z ofert takiego fotografa, choćby dlatego by posiadać już wspaniałe zdjęcia ślubne które mogą być wykonane w plenerze. Na stronie posiadamy już zrobione portfolio takiego specjalisty, który możemy bez żadnych problemów zobaczyć. Musimy korzystać z pomocy takiej strony aby mieć już prostszy wybór.

  Data dodania: 01 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Focus Foto Fotograf Ślubny »

  Cześć, nazywam się Mateusz i jestem fotografem ślubnym oraz okolicznościowym.

  Fotografią zajmuję się o kilku lat i przez ten czas wykreowałem swój własny styl wykonywania reportaży ślubnych czy okolicznościowych. Za każdym razem staram się uwiecznić sytuację taką jaka jest, nie ingerując w to co się dzieje, będąc tylko obserwatorem :) Dzięki takiemu podejściu reportaże wyglądają bardzo naturalnie, nie są sztuczne i mogą się podobać :) Bardzo ważne dla mnie jest aby wykonane zdjęcia były niezwykłą pamiątką dla pary młodej, która liczy na najwyższą jakość reportażu, ponieważ jest to dla nich najważniejszy dzień w ich życiu.

  Reportaże ślubne oraz okolicznościowe wykonuję min. na terenie limanowej oraz okolic np. Kraków, Wieliczka czy Nowy Sącz.

  Jesteś zainteresowany/a współpracą? Zapraszam :)

  Data dodania: 11 07 2023 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2