Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kosmetyki ekologiczne':

  • Kosmetyki Naturalne dla Salonów Kosmetycznych i SPA »

    WISE to uznany producent naturalnych kosmetyków dla gabinetów kosmetycznych i masażystów na terenie Szwecji. Od bardzo dawna jesteśmy liderem na rynku skandynawskim w zakresie wspierania naturalnej kosmetyki i ekologicznego spojrzenia w tworzeniu zabiegów dla salonów urody, terapeutów i masażystów. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i wyjątkowymi parametrami, które doceniane są przez rzesze naszych zwolenników i profesjonalistów. W ofercie eko kosmetyków WISE znajdują się m.in. naturalne serum do twarzy, eko kremy do rąk, a co więcej, niektóre z produktów są dodatku wody i sztucznych wypełniaczy, oparte na organicznych ekstraktach kremy i balsamy. Wszystkie produkty są z dodatkiem olejków eterycznych, które pełnią rolę konserwantów i zarazem nadają kosmetykom właściwy aromat. Dzięki masażowi manualnemu produkty wprowadzane są do skóry bez konieczności stosowania maszyn czy urządzeń dzięki czemu klient ma okazję doświadczyć niezrównanych doznań zmysłowych. Pożądany Efekt pielęgnacyjny jest gwarantowany dzięki wyjątkowemu przygotowaniu merytorycznemu zespołu wdrażającego zabiegi w salonie.
    Przyszłość należy do pionierów, a w tym wypadku postawienie na naturalne kosmetyki w salonie urody jest czynnikiem decydującym o sukcesie.
    Oprócz produktów profesjonalnych gama WISE obejmuje kosmetyki dla mężczyzn, olejki dla niemowląt. Produkty nie zawierają PEG, syntetycznych zapachów, sztucznych wypełniaczy, syntetycznych ulepszaczy. Produkty wypełnione są ekskluzywnymi olejkami i wyciągami roślinnymi jak np. wosk pszczeli, olej macadamia, olej osetowy, olejek z wiesiołka i wiele innych.

    Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »