Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'Krynica':

 • PRO-WIDEO, Wideofilmowanie, Kamerzysta, Videofilmowanie, Nowy Sącz, małopolskie »

  Firma PRO-WIDEO zajmuje się już od lat wideofilmowaniem uroczystości ślubnych, kościelnych takich jak komunie czy prymicje oraz innych wydarzeń ważnych dla Państwa. Nagrywamy reportaże z imprez firmowych, uroczystości rodzinnych, zjazdów oraz innych spotkań czy imprez.
  Nasze nagrania realizowane są na profesjonalnym sprzęcie, który cały czas staramy się wymieniać, podążać za techniką. Gotowe nagrania profesjonalnie montujemy i oddajemy estetycznie oprawione. Do gotowego materiału dobieramy zawsze odpowiednią oprawę oraz elementy grafiki, które harmonizują się z kolorystyką oraz rodzajem uroczystości. Jakość naszych prac jest przed oddaniem Państwu specjalnie sprawdzana. Wideofilmowanie to nasza pasja.
  Posiadamy zezwolenia na fotografowanie i wideofilmowanie w kościołach podczas celebracji liturgii. Staramy się regularnie uczestniczy w szkoleniach lub kursach z zakresu wideofilmowania, w ten sposób jesteśmy oryginalni i innowacyjni, a dzięki temu każde nasze nagranie staje się indywidualnym filmem.
  Firma PRO-WIDEO cechuje się na pewno punktualnością, profesjonalnym wykonaniem nagrań oraz montażem, solidnością i uczciwością. Na uroczystościach kościelnych kamerzyści są odpowiednio ubrani, aby wyglądać reprezentatywnie. Jeżeli Państwo Młodzi spotkają się z jakimkolwiek problemem w czasie uroczystości chętnie doradzimy i pomożemy w rozwiązaniu problemu. Najczęściej filmujemy w miejscowościach w województwie małopolskim tj. Nowy Sącz, Grybów, Piwniczna Gorlice, Stary Sącz, Krynica Zdrój, Limanowa, Muszyna, Stróże itp.

  Telefon
  886982626
  883164825
  http://www.pro-wideo.pl
  biuro@pro-wideo.pl
  http://www.youtube.com/watch?v=hJfdsGqYwuE
  http://www.pro-wideo.pl/galeria.htm

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nocleg krynica »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego pensjonatu, który zlokalizowany jest w Krynicy. Cieszy się on wielkim zainteresowaniem ze strony ciągle powiększającego się zgromadzenia turystów. Wszelkie pokoje są adekwatnie wyposażone, żeby zapewniać najlepszy komfort podczas pobytu. Jesteśmy pewni, iż znajdujące się tutaj udogodnienia sprawią, że wszelka odwiedzająca pensjonat osoba będzie kompletnie usatysfakcjonowana. Ponadto, w okolicy znajdują się również piękne widoki, dzięki jakim można wypocząć od natłoku i gwaru ludzi. Poza tym zawiadamiamy, iż codziennie staramy się, żeby ulepszać nasze apartamenty. Zachęcamy do systematycznych odwiedzin. Życzymy udanego pobytu w Krynicy. Nie przesuwaj tego.

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »