Giełda Bitcoin i Litecoin

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'księgowość':

1 · 2 · następna strona »
 • Koronowo Bydgoszcz i okolice Biuro księgowe »

  Prowadzę biuro rachunkowe Koronowo ? ?Księgowa?. Spośród wielu biur oferujących podobną współpracę, moje biuro wyróżnia 15-letnie doświadczenie w tej branży, a także Certyfikat Ministra Finansów. Ponadto mam ubezpieczenie OC. Stała, ograniczona liczba klientów nadaje współpracy bardziej indywidualnego charakteru, mogę poświęcić klientowi więcej czasu i zaangażowania, oraz być na bieżąco w wielu zagadnieniach dotyczących Państwa firmy. W przystępnych, stałych cenach proponuję prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, ewidencję podatku ryczałtowego, rejestry VAT nabycia i dostawy oraz deklaracje VAT. Oprócz tego zajmę się kompletną dokumentacją pracowniczą, Listą Płac i Kadrami. Księgowość Koronowo w swojej ofercie ma również odbiór dokumentów z siedziby firmy klienta. Szczególnie polecam usługi biura tym z okolic Koronowa, którzy cenią sobie częstszy osobisty kontakt. Oprócz tego utrzymuję stały kontakt telefonicznie i e-mailowo, co niewątpliwie usprawnia współpracę i podnosi jej jakość.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - profesjonalna księgowa Warszawa »

  Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów. Dzięki nam niestraszne będą Państwu urzędy skarbowe, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe będą łatwiejsze. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 15 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe. Doradca podatkowy Andrzej Skotnicki »

  Rzeszowskie biuro rachunkowe świadczące usługi księgowe prowadzone w systemie komputerowym w zakresie ksiąg rachunkowych, ewidencji podatkowych, rocznego rozliczania podatków dochodowych, rozliczania zwrotu podatku od towarów i usług VAT, sporządzania list płac itp. Oferujemy również w pełnym zakresie doradztwo podatkowe.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rachunek »

  Kobiety i mężczyźni są świadomi tego w dzisiejszych czasach niełatwo o skuteczne skrypty do wystawiania rachunków czy także faktur. Próbując choćby sformułowanie ?biuro rachunkowe Rzeszów? otrzymujemy wiele nieskutecznych rezultatów, a wszakże dążymy do idealnej odpowiedzi.
  Załatwiając wczasy żadna osoba nie posiada ochoty myśleć o fakturach. Zobacz reklamowaną ofertę teraz, a czekają cię mega promocje, dzięki posiadaniu umów z IATA możemy dać Wam to co w każdej chwili potrzebowałeś. Staramy się, by nasz kontrahent zawsze był zadowolony, zarówno z naszych działań jak i wyników.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Chorzów »

  Flexible Finance zlokalizowane w Chorzowie, oferuje wysokiej jakości usługi rachunkowe. Jeżeli założyłeś swoją firmę i koniecznie szukasz kogoś, kto zawodowo zająłby się jej obsługa od strony ksiąg to trafiłeś samo sedno. Na stronie zamieściliśmy wykaz wszystkich świadczonych przez nas usług, a także ich wycenę. W przypadku kompleksowej obsługi firm jednak, ceny określane są indywidualnie. Jeżeli natomiast dopiero zastanawiasz się nad otwarciem swojej firmy, zapewniamy pomoc w zakresie fachowego doradztwa.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość konopnica »

  Księgowość Konpnica, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście do klienta, atrakcyjne rabaty, kompleksowa obsługa, bezpieczeństwo zagwarantowane ubezpieczeniem OC, optymalizacja obciążeń podatkowych, terminowość i profesjonalizm, łatwy i szybki dostęp do dokumentacji finansowej. Adams-plus to księgowość w Konpnicy naprawdę godna polecenia. Skorzystaj z naszych usług - zapraszamy.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  KP Biuro bardzo serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą autentycznie wszystkich właścicieli firm funkcjonujących na Mazowszu. Posiadamy dwa biura - w mieście Warszawa, lecz również w Maryninie, czyli wsi zlokalizowanej obok Nadarzyna i Grodziska Mazowieckiego. Sprawiamy, że nasi klienci nareszcie mogą skupić się tylko na zarządzaniu firmą, powiększeniu własnych zysków. Za wszelkie kwestie mające związek z rachunkowością i księgowością jesteśmy odpowiedzialni my sami! Choć to nie musi oznaczać, że KP Biuro o którym więcej na stronie internetowej kpbiuro.com.pl za tego typu usługi bierze ponadstandardowe stawki. Jak najbardziej jesteśmy tym biurem rachunkowym, które potrafi łączyć świetną jakość, minimum formalności, fachową pomoc i zrozumienie z niezbyt wygórowanymi cenami. Trzeba jeszcze dodać, że usługi księgowo - rachunkowe KP Biuro świadczy od 13 lat, zatem to niewątpliwie pokazuje nasze długoletnie doświadczenie, które nieustannie procentuje. Jeżeli w takim razie oglądasz się za usługami rachunkowymi, wejdź na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 16 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rewizor do księgowości Insert »

  Rewizor GT to program dla działów księgowości w firmach, ale także dla biur rachunkowych, które prowadzą księgowość dla swoich klientów. Uniwersalny program Rewizor pozwala na prowadzenie pełnej księgowości, rozliczanie się z Urzędem Skarbowym, naliczanie VATu itp.
  InsERT Rewizor jest dostępny w dwóch opcjach jako Rewizor GT i Rewizor nexo. Wersja nexo jest nowsza i program jest wygodny w obsłudze i miły dla oka, ale Rewizor GT nie ustępuje funkcjonalnościami, a może być uruchomiony w chmurze internetowej.
  Rodzina programów InsERT nie składa się li tylko z Rewizora. Program Subiekt i Gestor do zarządzania sprzedażą i relacjami z klientem, program Rachmistrz do prowadzenia uproszczonej księgowości czy wreszcie program Gratyfikant dla działów kadrowych to pełna rodzina InsERT, która pozwala na stworzenie kompleksowego systemu wspomagającego działanie firmy.

  Data dodania: 06 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które świadczy usługi z takiego zakresu jak porady podatkowe oraz outsourcing księgowości (obsługa księgowa). Audyt podatkowy i sporządzanie sprawozdań NBP to również nasze specjalności. Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego, więc jeżeli miałeś szukać w wyszukiwarce internetowej fraz ?doradztwo podatkowe Poznań? czy ?biuro księgowe Poznań? to właśnie odkryłeś biuro, które planowałeś znaleźć. Istniejemy na rynku od ponad 20 lat i obsługujemy zarówno małe i średnie firmy jak i indywidualnych klientów. Pomocy podatkowej udzielamy także przez Internet klientom z całej Polski.

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Toruń »

  Biuro rachunkowe Poltax jest prężnie rozwijającą się firmą, która pomaga wielu regionalnym przedsiębiorcom. Nasi pracownicy to zbiór kompetentnych i rozeznanych specjalistów w dziedzinie rachunkowości i finansów. To właśnie doskonałe umiejętności i znajomość nowoczesnych rozwiązań księgowych, powoduje, że jesteśmy w stanie współpracować z Klientami z różnych branż i korzystnie rozliczać ich firmy. Oferowane przez nas usługi księgowe to gwarancja stabilnego rozwoju Twojej firmy.

  Biuro rachunkowe Poltax oferuje kompleksowe usługi rachunkowe, takie jak obsługa pełnej księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, oraz osób prowadzących jednoosobową działalność. Powierzając nam rozliczanie swoich finansów, będziesz mieć większą kontrolę nad planowanie strategii dla swojej firmy. Przygotowywane przez naszych specjalistów raporty finansowe umożliwią Tobie podejmowanie racjonalnych i konstruktywnych decyzji.

  Firma Poltax oferuje także kompleksową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Będziesz mógł na nas liczyć na etapie wypełniania koniecznych papierów. Razem określimy najlepszy system rozliczeń podatku. Zaproponujemy Tobie funkcjonalne programy do planowania finansów firmy, przez które nie zgubisz się w nie co skomplikowanym świecie podatków.

  Dla nas najważniejsza jest przejrzystość działań i terminowe wykonywanie zleceń. Wszelkie usługi świadczymy w oparciu o szeroką wiedzę o obowiązujących przepisach prawa i bogate doświadczenie w współpracy z wieloma, różnymi firmami. Nowoczesne programy księgowe pozwalają nam szybciej rozliczać Twoje rachunki i sprawniej analizować Twoją sytuację biznesową. Z naszym biurem Twoja firma jest w dobry rękach.

  Data dodania: 19 08 2016 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »