Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'kursy językowe':

 • Nauka hiszpańskiego z ESKK »

  Czy byłeś już na wakacjach w Hiszpanii? Jeżeli nie to koniecznie skorzystaj z oferty firmy ESKK która przygotowała dla Ciebie możliwość nauki na odległość, czyli korespondencyjne. Teraz nauka hiszpańskiego może być szybka, przyjemna i dodatkowo pozwoli Ci na odwiedzenie Hiszpanii, tego pięknego kraju w Europie.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy jezykowe Ruda Slaska »

  ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są SKUTECZNE

  Data dodania: 11 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Oferujemy bogaty wybór kursów językowych metodą bezpośrednią ? Direct. Według nas jest to najlepsza metoda nauki języków obcych, prowadząca w łatwy i naprawdę przyjemny sposób do szybkiego zdobycia umiejętności efektywnej komunikacji. Zapewniamy najniższe ceny i wiele dodatkowych atrakcji dla naszych kursantów.English Best jest szkołą języków obcych prowadzącą kursy w zakresie nauki wszystkich najbardziej popularnych języków obcych. Wstąp do nas, wypełnij bezpłatny test kwalifikacji znajomości języka i rozpocznij kurs z grupą na Twoim poziomie lub w indywidualnym toku nauczania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zapraszamy chętnych którzy pragną zdobyć umiejętność komunikacji w obcych językach do zapoznania się z naszą ofertą kursów. Jesteśmy nowoczesną i sprawnie zarządzaną szkołą językową w Rudzie Śląskiej. Organizujemy zajęcia grupowe i indywidualne w zależności od waszych potrzeb. A niezależnie od tego czy uczysz się z grupą czy samemu z lektorem ? wszystkie zajęcia prowadzimy rewelacyjną metodą Direct.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polish for foreigners »

  Nowa odsłona strony internetowej szkoły językowej Simply Speaking inspiruje do przejrzenia oferty, jaką zrobiła szkoła języków obcych Simply Speaking. Jedną z dziedzin, jakimi para się szkoła Simply Speaking są tłumaczenia specjalistyczne ? poza tym szkoła poleca grupowe zajęcia językowe, lekcje językowe skierowane do dzieci i kursy skierowane do pracowników firm (tzw. kursy dla firm). Z oferowanych języków warto wymienić następujące: angielski, hiszpański, polski dla obcokrajowców jak również niderlandzki.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Warszawa »

  Całe mnóstwo człeków pragnących uczyć się obcego języka, postawiona bywa przed dylematem z rodzaju, który to z licznej palety dostępnych wybrać. Bardzo często wybieramy niemiecki, bądź angielski, jednak coraz liczniej naszą atencję przykuwają nieco mniej na pozór przydatne i bardziej orientalne języki, jak arabski, bądź chiński. Pośród tego gatunku specyficzności pojawia się i jeszcze kolejny język, jaki był sławny kilkanaście latek temu, a dzisiaj... na nowo zdobywa swych własnych wielbicieli. Wszystko na pewno przez to, co miewa miejsce w sytuacji politycznej na globie oraz ogromnemu znaczeniu, jakie rosyjski współcześnie nabiera. Zaraz po doborze tego, co będziemy pragnęli się kształcić, pojawia się następnego gatunku zagwozdka z cyklu – gdzie? Najczęściej stawiamy jednakże na dobór takiej językowej szkoły, jaka to posiada i doświadczenie, i wiedzę w nauczaniu języka obcego. Profesjonalni lektorzy uczynią, że zapoznawanie czegoś nowego nie stanie się zbyt wielkim kłopotem, lecz korzyścią połączoną z przyjemnością. Tymi właśnie atutami dysponuje szkoła językowa Privet, dlatego na hasło rosyjski Warszawa, zdecydowanie winieneś właśnie o niej na początku pomyśleć.

  Data dodania: 30 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Grodzisk Mazowiecki - www.omegaschool.pl »

  Na terenie Grodziska Mazowieckiego rozpoczęliśmy działalność w 2002 roku od szkoleń dla dzieci i dorosłych z języka angielskiego. Dziś uczymy 4 języków (angielskiego, francuskiego, niemieckiego i włoskiego) na wszystkich poziomach zaawansowania.Stopniowo dostosowaliśmy się do potrzeb naszych słuchaczy, rozbudowaliśmy naszą ofertę o kursy konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów, branżowe dla firm.Eksperymentujemy z łączeniem metod nauczania tworząc własne, autorskie programy dostosowane do wymagań i potrzeb naszych słuchaczy.Naszym celem jest wykorzystanie najlepszych dostępnych obecnie metod nauczania. We wspołpracy z ESSE (Europejski System Edukacji Elerningowej) umożliwiliśmy naszym słuchaczom również naukę w systemie zdalnym.Dbamy aby zajęcia były praktyczne i urozmaicone: gry, psychozabawy, symulacje czy role-plays przekładają język i jego struktury na konkretne sytuacje, jakie mogą się przytrafić w codziennym życiu.Nauka w Szkole Językowej może trwać z różną intensywnością i częstotliwością zajęć w ciągu roku. Najczęściej są wybierane kursy językowe roczne zorganizowane na zasadzie 2-ch spotkań po 2 godziny lekcyjne w tygodniu, ale są też wersje weekendowe - jedno spotkanie w tygodniu w soboty lub piątki. Jeśli chcesz przyspieszyć naukę języka, to warto skorzystać z bardziej intensywnych wersji zajęć, gdzie spotkania odbywają się kilka razy w tygodniu.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe »

  Nasza szkoła językowa dla dzieci pozwala najmłodszym zapoznać się z językiem, jego słownictwem i wymową w przyjemnej atmosferze podczas wielu gir i zabaw organizowanych przez naszych lektorów.
  Oferujemy kursy językowe dla każdego, nauczymy każdego w każdym wieku. Szkolimy firmy i osoby indywidualne. Oferujemy niskie ceny i profesjonalną kadrę dydaktyczną. Z Nami poznasz język szybko i przyjemnie.
  Nasz szkoła językowa szczyci się tym że zajęcia u nas odbywają się w miłej, kameralnej atmosferze, pozbawionej stresu i są prowadzone tylko przez wykwalifikowanych lektorów. Podczas lekcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki w nauczaniu języków obcych (interaktywna tablica multimedialna)
  Ciągle rozbudowywana oferta naszej szkoły pozwala zaproponować naszym uczniom najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauki na odległość. Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza jest placówką nowoczesną z najnowszymi programami i sposobami nauczania.
  Miarą naszego sukcesu są wyniki i satysfakcja naszych uczniów, których liczba stale rośnie. Tak popularny teraz język angielski dla dzieci jest w przystępnej cenie dla każdego potencjalnego ucznia.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zajmujemy się nauką języków obcych od kwietnia 2006 roku, a nasze kursy przeprowadzamy w szkole w samym centrum Rudy Śląskiej oraz na Szombierkach w Bytomiu. W swojej ofercie posiadamy również szereg kursów przeprowadzanych w firmach, szkołach i przedszkolach a także indywidualnie u naszych klientów. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą.Profesjonalnie zarządzana i nowoczesna szkoła języków obcych zachęca przyszłych kursantów do zapoznania się ze swoją ofertą nauki języków. Będąc na rynku już od kwietnia 2006 roku, zdobyliśmy duży bagaż doświadczeń w prowadzeniu zajęć oraz ich organizacji. Poza najlepszymi dostępnymi na rynku metodami nauczania dla naszych słuchaczy czeka wiele dodatkowych bonusów jak lekcję z Native Speakers czy platforma e-learningowa.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »