Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'limuzyna':

 • vip limuzyna »

  Wyjątkowy samochód jakim niewątpliwie jest pojazd zwany limuzyną czeka na Państwa zamówienie. Wynajmujemy samochody osobowe w tym limuzynę wraz z kierowcą. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przygotowujemy wynajmowany pojazd do każdej okoliczności. Stroimy z zewnątrz jak i wnętrze w taki sposób aby podróż okolicznościowa a w tym ten przepiękny 8metrowy samochód przypominała do złudzenia obchodzoną uroczystość. Ten luksusowy lincon to tradycja Amerykańskiej motoryzacji. Tylko najwięksi tego świata dostarczają tego zachwytu przejazdu takim właśnie samochodem. Moda przyszła z za oceanu na luksus w podróży. Tam na co dzień można spotkać krążowniki z 5 litrowymi silnikami. W Europie zasmakowaliśmy tych dobroci zdecydowanie za późno. Niema tego złego co by na dobre nie wyszło. Lepiej późno niż wcale. Zatem nie czekajcie zadzwońcie lub napiszcie do mnie, a ja już zadbam o to abyście w podróży mieli i zaznali wszelkich komfortów. Schłodzę odpowiednio wódkę czy whisky. Przygotuję się w odpowiedni frak i stworzę to coś!

  Data dodania: 02 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Limuzyna do ślubu - Limuzyny Sopot, Gdańsk, Trójmiasto »

  Firma Max-limo oferuje kompleksowe usługi z zakresu komfortowego przewozu osób. Posiada auta renomowanych marek, takich jak Hummer i Lincoln. Max-limo ma przygotowane różne warianty swoich ofert. Można też wynająć limuzyny wraz z biletami do klubu, rezerwacją loży, kelnerką, alkoholem, tancerzami. Jest to atrakcyjne ze względu na brak konieczności poświęcania swojego czasu na indywidualną organizację. Ponadto wypożyczanie limuzyn nie jest już jedynie luksusem dla najbogatszych. Warto w ten sposób uświetnić jeden z najważniejszych wieczorów w życiu!

  Działamy głównie na terenie całego trójmiasta, jak i Elbląga, Grudziądza, Kościerzyna i Słupska. Na specjalne życzenia naszych Klientów jesteśmy w stanie dotrzeć w najdalszy zakątek Polski.

  Obsługujemy następujące imprezy:
  - Śluby
  - VIP
  - Bankiety
  - Studniówki
  - Połowinki
  - Wieczory kawalerskie i panieńskie
  - Imprezy okolicznościowe
  - Inne przewozy
  - TYLKO U NAS BEZ LIMITU KILOMETRÓW!!!!

  Data dodania: 14 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • auto do ślubu »

  Nasza wypożyczalnia na rynku istnieje od początku stulecia, w którym to wypożyczaliśmy jeden samochód do ślubu - Alfę replikę z 1929 roku. Przez następne lata, wraz z rozkwitem działalności powiększaliśmy zespół samochodów, by w tym momencie pokazać Państwu pięć powalających pojazdów z różnych okresów historii motoryzacji. Do Waszej dyspozycji dajemy prawie same bryki ze Stanów, z których prawie każdy jest gigantycznym krokiem w rozwoju motoryzacji. Nasze auta do ślubu mają najniższe koszty wynajmu w regionie i są utrzymywane w idealnym stanie technicznym. Zapraszamy Państwa do indywidualnego obejrzenia naszych pojazdów, foty nigdy nie są w stanie oddać ich elegancji.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »