Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'niemiecki skype':

 • angielski ruda slaska »

  Oferujemy bogaty wybór kursów językowych metodą bezpośrednią ? Direct. Według nas jest to najlepsza metoda nauki języków obcych, prowadząca w łatwy i naprawdę przyjemny sposób do szybkiego zdobycia umiejętności efektywnej komunikacji. Zapewniamy najniższe ceny i wiele dodatkowych atrakcji dla naszych kursantów.English Best jest szkołą języków obcych prowadzącą kursy w zakresie nauki wszystkich najbardziej popularnych języków obcych. Wstąp do nas, wypełnij bezpłatny test kwalifikacji znajomości języka i rozpocznij kurs z grupą na Twoim poziomie lub w indywidualnym toku nauczania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zapraszamy chętnych którzy pragną zdobyć umiejętność komunikacji w obcych językach do zapoznania się z naszą ofertą kursów. Jesteśmy nowoczesną i sprawnie zarządzaną szkołą językową w Rudzie Śląskiej. Organizujemy zajęcia grupowe i indywidualne w zależności od waszych potrzeb. A niezależnie od tego czy uczysz się z grupą czy samemu z lektorem ? wszystkie zajęcia prowadzimy rewelacyjną metodą Direct.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • angielski ruda slaska »

  Zajmujemy się nauką języków obcych od kwietnia 2006 roku, a nasze kursy przeprowadzamy w szkole w samym centrum Rudy Śląskiej oraz na Szombierkach w Bytomiu. W swojej ofercie posiadamy również szereg kursów przeprowadzanych w firmach, szkołach i przedszkolach a także indywidualnie u naszych klientów. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą.Profesjonalnie zarządzana i nowoczesna szkoła języków obcych zachęca przyszłych kursantów do zapoznania się ze swoją ofertą nauki języków. Będąc na rynku już od kwietnia 2006 roku, zdobyliśmy duży bagaż doświadczeń w prowadzeniu zajęć oraz ich organizacji. Poza najlepszymi dostępnymi na rynku metodami nauczania dla naszych słuchaczy czeka wiele dodatkowych bonusów jak lekcję z Native Speakers czy platforma e-learningowa.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »