Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'packshot':

 • Profesjonalna Fotografia Reklamowa w Warszawie »

  Potrzebujesz wykonać zdjęcia reklamowe?
  Bardzo dobre pozytywnie myślące atelier packshotowe CoolPackshots, wyszkolone ściśle w zdjęciach takich jak: packshot 360 - animacje obrotowe oraz zdjęcia produktów z siedzibą w mieście Warszawa, serdecznie zaprasza Twoje przedsiębiorstwo do nawiązania współpracy i składania zamówień.
  Kochamy udostępniać bez kompromisów wspaniałej prezencji reklamowe zdjęcia produktów. Oglądnij prędko zdjęcia reklamowe w naszym portfolio.
  Wybór naszych wykonawców do zajmowania się dla Was fotografią produktową to bardzo doskonały pomysł. Już nie trzeba rozglądać się w dalszym ciągu, bo oczywistym się staje, że u nas zlecisz wykonanie bardzo dobrej klasy zdjęcia do reklamy i katalogowe. Bardzo lubimy tę pracę, zamiłowanie do fotografii mamy od lat dziecięcych, jesteśmy bardzo dobrze obeznani w branży, będąc w branży od 2009 roku. Tworzyliśmy prace dla dziesiątek przedsiębiorstw w całym kraju poza granicami Kraju. Zrobimy dla Ciebie stanowisko zdjęciowe, do którego nawet załadujesz się na czterech kółkach. To jest bardzo duża funkcjonalność, na którą mogą sobie pozwolić tylko nieliczni wykonawcy. Nie jest też kłopotliwe umożliwić opcję wykonywania fotografii lustrzankami cyfrowymi w średnim formacie o rozdzielczości 60Mpix.
  Cieszymy się zadowoleniem dziesiątek kooperantów, którzy wykonali u nas zdjęcia, a które być może wczoraj oglądałeś chcąc kupić sobie np. nowe spodnie albo rękawiczki czy cokolwiek innego. Nasze prace świetnie prezentują się na tabletach, w smartfonach i oczywiście komputerach. Doskonałe są do druku i robienia folderów reklamowych. Bardzo Cię zapraszamy, nie zawiedziesz się.

  Data dodania: 26 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia produktowa oraz wnętrz - Zoomin Łódź »

  Agencja fotograficzna Zoomin zajmuje się wykonywaniem zleceń na użytek reklamowy. To, na czym opieramy swoja ofertę, to fotografia produktowa Łódź, katalogowa,fotografia wnętrz Łódź i wszelkiego rodzaju packshoty. Organizujemy sesje zdjęciowe Łódź zarówno w plenerze jak i w studio w zależności od potrzeb. Fotografie, które wykonujemy z powodzeniem służą klientom na stronach internetowych, w katalogach i ulotkach czy jako prezentacje wysyłane za pośrednictwem Internetu.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Reklamowa - Andrzej Jarek Studio »

  Fotografia reklamowa. Zdjęcia produktowe. Andrzej Jarek Studio - Profesjonalny fotograf Katowice. Andrzej Jarek Studio to doświadczenie i nietypowe oko na fotografię. Specjalizujemy się w zdjęciach reklamowych i fotografii produktowej typu "still life" - realizujemy produktowe sesje fotograficzne z przeznaczeniem do promocji oraz kampanii reklamowej firm. Oferujemy także profesjonalne usługi fotograficzne podczas eventów, gal, wesel, ślubów. Pracujemy na nowoczesnych sprzęcie Nikon oraz oświetleniu Elinchrom. Naszą Misją jest dostarczanie najlepszej usługi, najbardziej twórczej i oryginalnej. Ponadto słuchanie potrzeb klienta, praca z klientem gdzie celem jest oryginalny produkt oraz rzetelna fotografia który pomyślnie wpłynie na rozwój firmy naszego klienta a nam samych zagwarantuje jego szczęście.

  Data dodania: 27 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia Reklamowe Produktów »

  Aby wypromować nowy produkt czy usługę, najczęściej sięga się do internetu jako medium o największym potencjale. Ale aby przeprowadzić skuteczną kampanię promocyjną w internecie a później prowadzić tam sprzedaż potrzebne są wysokiej jakości zdjęcia, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów. W studio Orbin, wykonamy dla ciebie fotografie reklamowe produktów oraz packshoty do sklepu internetowemu. Specjalizujemy się w fotografii produktowej i reklamowej przedmiotów. Często pracujemy również z modelami i modelkami, przy sesjach reklamowych biżuterii, odzieży czy galanterii. Nasza siedziba mieści się w Lublinie ale jesteśmy w pełni mobilni a większość zleceń realizujemy zdalnie. Odwiedź nasza stronę, znajdziesz tam więcej informacji o nas i naszej ofercie a także portfolio z naszymi realizacjami. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »