Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

 • Kolektory słoneczne warszawa »

  Biała energia staje się coraz bardziej popularna nie tylko w państwach wysoko rozwiniętych, ale też w krajach takich jak Polska. Obecnie technologia ta, wkracza do naszych domów, ingerując w sposób zasilania ich w energię cieplną i elektryczną. Co znacząco wpływa na wydatki ponoszone na dostarczenie energii do gospodarstwa domowego. Firma Sanvent, to polska marka, zajmująca się instalacją i serwisem urządzeń, do uzyskiwania białej energii. Firma Sanvent zajmuje się montażem takich urządzeń, jak na przykład: pompy ciepła gruntowe, kolektory słoneczne, instalacje solarne, systemy solarne. Przedsiębiorstwo stawia sobie za cel rozpowszechnianie najnowocześniejszych technologii wykorzystujących OZE. Wszelkie czynności przeprowadzane są tylko przez naszych pracowników. Nie korzystamy z ekip podwykonawczych. Każdy klient uzyskuje 5letni okres rękojmi oraz może liczyć na wszelką pomoc podczas całkowitego okresu eksploatacji instalacji przedsiębiorstwa Sanvent. Nasza kadra składa się z doświadczonych pracowników, jak monterzy, projektanci i doradcy handlowi. Zachęcamy do zapoznania się z technologią, która zapewnia nie tylko oszczędność, ale również długi czas eksploatacji. W celu nawiązania kontaktu, wystarczy wpisać w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową poniższe wyrażenia: pompa ciepła warszawa, kolektory słoneczne warszawa, solary, dotacje kolektory, dofinansowanie solary, dofinansowanie kolektory.

  Data dodania: 27 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Pompy ciepła potrafią odzyskać do 75% energii słonecznej skupionej w ziemi, powietrzu albo wodzie. Takie pompy determinują przeobrażenie uzyskanego ciepła w ciepło użytkowe, tzn. że posiadacz takiej pompy będzie mógł skorzystać z energii słonecznej by przygotować ciepłą wodę albo wykorzystać taką energię do celów ogrzewania. To narzędzie pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także gwarantuje ochronę komfortu klimatycznego użytkowników! Jeśli chcesz przeczytać więcej na ten temat zajrzyj na naszą stronę internetowąizobacz, jak bardzo te urządzenia są korzystne i niesamowite!

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • pompy ciepła Bielsko »

  Jeżeli chcilibyście Państwo zainstalować u siebie innowacyjne pompy ciepła małopolska zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą zajmującą się opracowywaniem alternatywnych źródeł ciepła oraz elektryczności. W bazie produktowej posiadamy dodatkowo kotły kondensacyjne bielsko i rekuperatory bielsko. Ogromną popularnością wśród naszych zleceniodawców cieszą się także bardzo funkcjonalne pompy ciepła śląskie. Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo liczyć na najlepszą jakość usług oraz sprzętu w dobrej cenie. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz sprzętem umożliwiającym natychmiastowy montaż. Montowane przez nas urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją. Jeżeli więc zależy ci na nowoczesnym pozyskiwaniu energii cieplnej i elektrycznej skontaktuj się z nami. Będziesz zadowolony z niskich kosztów i poziomu usług.

  Data dodania: 27 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Nowy Sącz »

  Klimatyzacja a oprócz tego chłodnictwo to obszar, w której istniejemy na rynku od bardzo wielu lat. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami zarówno pochodzenia polskiego jak i zagranicznego. Nasza personel handlowo-inżynierska każdemu klientowi może zagwarantować zadowolenie zarówno na etapie kupowania jak a także późniejszej opieki nad naszymi produktami. Dysponujemy rozwiniętą a oprócz tego sprawdzoną siecią serwisową, której pracownicy w znacznej części przypadków przypadków docierają w trakcie 6 godzin od zgłoszenia awarii. Jest to aspekt, która sprawia, że z realizowanych przez nas usług każdy będzie w stu procentach usatysfakcjonowany. Zajmujemy się także w szczególności instalacjami przemysłowymi, energią odnawialną oraz wentylacją. Dysponujemy szeregiem referencji, które świadczą o jakości usług jakie realizujemy oraz artykułów jakie dostarczamy. Zawsze staniemy na wysokości zadania.

  Data dodania: 08 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Specjalistyczna klimatyzacja do domu »

  Każdy, kto kiedykolwiek musiał zaznać lato pełne upałów, wie, że systemy klimatyzacji są doskonałą inwestycją. Jednakowo jest gdy chodzi o srogie zimy, kiedy to pompy ciepła stają się niezwyczajnie potrzebne. Przedsiębiorstwo Wentit od początku stawia na to, ażeby zapewniać swoim klientom znaczny wybór produktów przeznaczonych do ogrzewania, jak i klimatyzacji. Przedsiębiorstwo ta ma siedzibę w Zabrzu, acz codziennie działa na obszarze wielu województw, z chęcią przyjmując zlecenia od nowych klientów. Każdemu z nich zapewnia profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszego systemu klimatyzacji albo najlepszej pompy ciepła. Wentit zajmie się także montażem, dzięki czemu nie trzeba się niepokoić, że wybrane towary będą nieprawidłowo działać. Wszystko to zapewniane jest w dobrych cenach, z tej przyczyny każdy może skorzystać z tej oferty.

  Data dodania: 27 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • InstalTechnik - Systemy grzewcze i instalacyjne »


  Przedsiębiorstwo InstalTechnik zajmuje się instalacją grzewczą i wentylacyjną w Twoim domu. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Oleśnicy w województwie dolnośląskim. Działamy na rynku od dawna.

  Mamy do zaoferowania fachowe doradztwo techniczne w branży sporządzania i wykonywania najwyższej jakości instalacji grzewczych a także wodno-kanalizacyjnych, takich jak : pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe i ścienne, rekuperacja i klimatyzacja, kolektory słoneczne i inne. Dokładne wyliczenia i projekt są dla firmy podstawą do prawidłowego wykonania wydajnej i wygodnej instalacji.

  Zawsze dbamy o skrupulatne określenie planu realizacji - ustalona kwota naszych usług nigdy nie ulega zmianie podczas sporządzania projektów, naszym Klientom możemy zagwarantować bezpieczeństwo, zdrowie i komfort.

  Sprawdź Naszą ofertę. Pracujemy we Wrocławiu i okolicach.

  Data dodania: 29 10 2023 · szczegóły wpisu »